16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1988 – 1998 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1994 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 115.0 KM |
| Moment obrotowy | 172.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 80.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 190.0 km/h |
| 0-100 km/h | 11.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 8.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4792 mm |
| Szerokość | 1814 mm |
| Wysokość | 1422 mm |
| Rozstaw osi | 2687.0 mm |
| Masa własna | 1250.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Kolumna MacPherson |