16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2019 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 57 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 875 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 105.0 KM (77.0 kW) |
| Moment obrotowy | 145.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 180.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 5.7 l/100km |
| Trasa | 4.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.8 l/100km |
| Emisja CO₂ | 111.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4375 mm |
| Szerokość | 1784 mm |
| Wysokość | 1667 mm |
| Rozstaw osi | 2612.0 mm |
| Masa własna | 1320.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |