16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1956 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 140.0 KM |
| Moment obrotowy | 350.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 776.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 180.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.30 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.3 l/100km |
| Trasa | 5.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4888 mm |
| Szerokość | 1878 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Rozstaw osi | 2890.0 mm |
| Masa własna | 1949.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |