16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2020 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2442 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 154.0 KM |
| Moment obrotowy | 380.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 75.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 174.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 6.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5205 mm |
| Szerokość | 1785 mm |
| Wysokość | 1775 mm |
| Rozstaw osi | 3000.0 mm |
| Masa własna | 1930.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Lever, Dampers, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring, Dampers |