16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 794 634
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1981 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 217.0 KM |
| Moment obrotowy | 320.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 75.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 10.50 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4830 mm |
| Szerokość | 1910 mm |
| Wysokość | 1885 mm |
| Rozstaw osi | 2790.0 mm |
| Masa własna | 2035.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Dampers, spring |