16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2005 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2960 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 160.0 KM |
| Moment obrotowy | 248.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 78.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 5160 mm |
| Szerokość | 1895 mm |
| Wysokość | 1870 mm |
| Rozstaw osi | 2850.0 mm |
| Masa własna | 1810.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring |