16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 3.20" |
| Rozmiar | 3.2 inches, 30.5 cm |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~180 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
System
| System operacyjny | Android 2.1 (Eclair) |