16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 3.20" |
| Rozmiar | 3.2 inches, 30.5 cm2 |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~180 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 4GB 512MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.1 (Eclair) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0, A2DP, EDR |
| GPS | Yes, with A-GPS, Garmin navigation |
| USB | 2.0 |