16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 3.5 inches, 36.5 cm2 (~50.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~165 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7227 Snapdragon S1 |
| Procesor | 600 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 200 |
| RAM | 4GB 256MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1150 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1150 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.1 (Eclair) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 2.0, A2DP, EDR |
| GPS | Yes, with A-GPS, Garmin navigation |
| USB | 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 62.2 x 12 mm (4.57 x 2.45 x 0.47 in) |