16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 3.55" |
| Rozmiar | 3.55 inches, 34.9 cm2 (~53.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 272 x 480 pixels, 16:9 ratio (~155 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 4GB 128MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1100 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1100 mAh battery |
System
| System operacyjny | Linux |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| GPS | Yes |
| USB | 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112 x 58 x 14 mm (4.41 x 2.28 x 0.55 in) |