16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 3.5 inches, 34.9 cm2 |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~267 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7227 Snapdragon S1 |
| Procesor | 600 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 200 |
| RAM | 4GB 512MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.5.3 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | 2.0 |