16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm2 (~48.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 640 pixels, 4:3 ratio (~286 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7200A |
| Procesor | 528 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 130 |
| RAM | 4/8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | Yes |
Bateria
| Pojemność | 920 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 920 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional, upgradable to Windows Mobile 6.5 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| GPS | Yes |
| USB | 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 95.3 x 52.5 x 12.8 mm (3.75 x 2.07 x 0.50 in) |