16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 3.55" |
| Rozmiar | 3.55 inches, 34.9 cm (~53.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 272 x 480 pixels, 16:9 ratio (~155 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 4 GB, 128 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 128 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
System
| System operacyjny | Linux |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112 x 58 x 14 mm (4.41 x 2.28 x 0.55 in) |
| Waga | 137 g (4.83 oz) |