16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1962 – 1970 |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2445 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 76.0 KM |
| Moment obrotowy | 170.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 3 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 120.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 11.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4810 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1620 mm |
| Rozstaw osi | 2700.0 mm |
| Masa własna | 1545.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Spring |