16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2008 |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2133 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 110.0 KM |
| Moment obrotowy | 250.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4885 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1438 mm |
| Rozstaw osi | 2800.0 mm |
| Masa własna | 1540.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Wishbone, Dampers, Cylindrical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring, Dampers |