16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1992 – 1997 |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2445 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 100.0 KM |
| Moment obrotowy | 182.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 145.0 km/h |
| 0-100 km/h | 21.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 13.1 l/100km |
| Trasa | 9.9 l/100km |
| Cykl mieszany | 12.6 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4885 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1576 mm |
| Rozstaw osi | 2800.0 mm |
| Masa własna | 1540.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Lever, Dampers, Cylindrical springs |
| Zawieszenie tył | Spring, Dampers |