16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2004 – 2009 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2134 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 110.0 KM |
| Moment obrotowy | 250.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 153.0 km/h |
| 0-100 km/h | 16.80 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.6 l/100km |
| Trasa | 7.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.6 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4921 mm |
| Szerokość | 1812 mm |
| Wysokość | 1422 mm |
| Rozstaw osi | 2800.0 mm |
| Masa własna | 1550.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Wishbone, Cylindrical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring, Stabilizer bar |