16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2020 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2800 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 120.0 KM |
| Moment obrotowy | 270.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 120.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4810 mm |
| Szerokość | 2030 mm |
| Wysokość | 2100 mm |
| Rozstaw osi | 2760.0 mm |
| Masa własna | 2245.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Lever, Dampers, Cylindrical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring, Dampers, Stabilizer bar |