16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 2.4" |
| Rozdzielczość | 112,320 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SDHC, Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 14.4 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 29 - 87 mm, zoom: Yes |
Bateria
| Bateria | 2x AA |
Wymiary i waga
| Wymiary | 92 x 60.5 x 30.4 mm |