16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2017 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1498 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 94.0 KM |
| Moment obrotowy | 128.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 165.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 7.8 l/100km |
| Trasa | 6.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4342 mm |
| Szerokość | 1692 mm |
| Wysokość | 1435 mm |
| Rozstaw osi | 2502.0 mm |
| Masa własna | 1178.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, Dampers |