16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2008 – 2016 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1342 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 84.0 KM (62.0 kW) |
| Moment obrotowy | 110.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 35.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 155.0 km/h |
| 0-100 km/h | 14.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 7.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3815 mm |
| Szerokość | 1648 mm |
| Wysokość | 1530 mm |
| Rozstaw osi | 2340.0 mm |
| Masa własna | 985.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |