16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1969 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 238.0 KM (175.0 kW) |
| Moment obrotowy | 350.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 54.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 8 |
| Napęd | Napęd na 4 koła |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 210.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 11.4 l/100km |
| Trasa | 6.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4605 mm |
| Szerokość | 1878 mm |
| Wysokość | 1643 mm |
| Rozstaw osi | 2700.0 mm |
| Masa własna | 1740.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |