16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1994 – 1996 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1590 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 95.0 KM |
| Moment obrotowy | 132.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 42.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 9.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3620 mm |
| Szerokość | 1630 mm |
| Wysokość | 1654 mm |
| Rozstaw osi | 2200.0 mm |
| Masa własna | 1075.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Niezależne |
| Zawieszenie tył | Dependent |