16
online
8 476 831
firm
671 225
produktów
7 802 275
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 492 cm³ |
| Moc | 2.5 KM |
| Moment obrotowy | 4.3 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 4.2 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1298.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Optional 220 mm disk |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Oil damped telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Oil damped coil spring |
Opony
| Opony przód | 120/70-or12 |
| Opony tył | 130/70-or12 |