16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.45" |
| Rozmiar | 5.45 inches, 76.7 cm2 (~73.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~295 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6739 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8100 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 2670 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2670 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.1 (Nougat), Amigo 5 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 148.4 x 70.7 x 8 mm (5.84 x 2.78 x 0.31 in) |