16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.00" |
| Rozmiar | 6.0 inches, 92.9 cm2 |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~268 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6771 Helio P60 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A73 & 4x2.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, (wide), AF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 10000 mAh |
| Bateria | Li-Po 10000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |