16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.10" |
| Rozmiar | 6.1 inches, 89.8 cm2 (~78.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~288 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6761 Helio A20 (12 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, (wide), AF 0.3 MP, (ultrawide) 0.3 MP, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 3200 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3200 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 156.1 x 73.7 x 9.7 mm (6.15 x 2.90 x 0.38 in) |