16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Foldable LTPO OLED |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0"2076x2152p |
| Rozdzielczość | 10 MP f/2.2, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Google Tensor G4 |
| Procesor | Octa-core (1x3.1 GHz Cortex-X4 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.92 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Mali-G715 MC7 |
| RAM | 16.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 10.5 MP |
Bateria
| Pojemność | 4650 mAh |
| Bateria | Li-Po 4650mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |