16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | P-OLED |
| Rozmiar | 6.3''1080x2424p |
| Rozdzielczość | 48 MP, f/1.7, Wide Angle, Primary Camera, 13 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Google Tensor G4 |
| Procesor | Octa-core (1x3.1 GHz Cortex-X4 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.9 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Mali-G715 MP7 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5100 mAh |
| Bateria | Li-Po 5100mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |