16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 813 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2015 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1996 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 140.0 KM |
| Moment obrotowy | 305.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.7 l/100km |
| Trasa | 7.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4640 mm |
| Szerokość | 1825 mm |
| Wysokość | 1690 mm |
| Rozstaw osi | 2680.0 mm |
| Masa własna | 1685.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, spring, Stabilizer bar |