16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 813 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2008 – 2010 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1342 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 87.0 KM |
| Moment obrotowy | 115.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 35.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
| 0-100 km/h | 14.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 5.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3548 mm |
| Szerokość | 1580 mm |
| Wysokość | 1544 mm |
| Rozstaw osi | 2299.0 mm |
| Masa własna | 1015.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent |