16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 813 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2013 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1300 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 87.0 KM (64.0 kW) |
| Moment obrotowy | 114.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 40.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 165.0 km/h |
| 0-100 km/h | 20.00 s |
Wymiary i masa
| Długość | 3810 mm |
| Szerokość | 1705 mm |
| Wysokość | 1540 mm |
| Rozstaw osi | 2460.0 mm |
| Masa własna | 1100.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, Torsion |