16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 813 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2016 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1497 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 106.0 KM |
| Moment obrotowy | 138.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 40.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 170.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 7.2 l/100km |
| Trasa | 6.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4452 mm |
| Szerokość | 1705 mm |
| Wysokość | 1480 mm |
| Rozstaw osi | 2610.0 mm |
| Masa własna | 1145.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring, Stabilizer bar |