16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 813 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2015 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2237 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 106.0 KM |
| Moment obrotowy | 190.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 157.0 km/h |
| 0-100 km/h | 15.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.9 l/100km |
| Trasa | 8.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5040 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1730 mm |
| Rozstaw osi | 3050.0 mm |
| Masa własna | 1840.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion, Wishbone, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring |