16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 813 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2015 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2237 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 110.0 KM (81.0 kW) |
| Moment obrotowy | 190.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 73.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.4 l/100km |
| Trasa | 8.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5060 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1730 mm |
| Rozstaw osi | 3050.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring |