16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2007 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1299 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 85.0 KM |
| Moment obrotowy | 108.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 150.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 3885 mm |
| Szerokość | 1695 mm |
| Wysokość | 1635 mm |
| Rozstaw osi | 2440.0 mm |
| Masa własna | 1180.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |