16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2012 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1598 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 96.0 KM (71.0 kW) |
| Moment obrotowy | 140.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 170.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.0 l/100km |
| Trasa | 6.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4466 mm |
| Szerokość | 1705 mm |
| Wysokość | 1410 mm |
| Rozstaw osi | 2610.0 mm |
| Masa własna | 1285.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |