16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2019 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1967 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 190.0 KM (140.0 kW) |
| Moment obrotowy | 310.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 9.00 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4549 mm |
| Szerokość | 2120 mm |
| Wysokość | 1700 mm |
| Rozstaw osi | 2720.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |