16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2017 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1967 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 218.0 KM |
| Moment obrotowy | 324.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4806 mm |
| Szerokość | 1975 mm |
| Wysokość | 1794 mm |
| Rozstaw osi | 2915.0 mm |
| Masa własna | 2130.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |