16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Moc | 28.2 KM |
| Moment obrotowy | 65.0 Nm |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 1 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1524.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Bremo |
| Hamulce tył | Single disc. Bremo |
| Zawieszenie przód | 35mm Marzocchi telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Sachs twin shocks |
Opony
| Opony przód | 120/70-14 |
| Opony tył | 140/60-13 |