16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1991 – 1999 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1489 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 32.0 KM |
| Moment obrotowy | 75.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 54.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 95.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 4325 mm |
| Szerokość | 1662 mm |
| Wysokość | 1600 mm |
| Rozstaw osi | 2464.0 mm |
| Masa własna | 1200.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |