16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2001 – 2015 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1468 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 87.0 KM |
| Moment obrotowy | 132.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 175.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.00 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4290 mm |
| Szerokość | 1690 mm |
| Wysokość | 1430 mm |
| Rozstaw osi | 2500.0 mm |
| Masa własna | 1040.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |