16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 799 307
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2020 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3791 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 200.0 KM |
| Moment obrotowy | 304.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 75.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 9.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 12.0 l/100km |
| Trasa | 7.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5237 mm |
| Szerokość | 1847 mm |
| Wysokość | 1459 mm |
| Rozstaw osi | 2939.0 mm |
| Masa własna | 1690.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |