16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 799 307
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1990 – 1997 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3813 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 177.0 KM (130.0 kW) |
| Moment obrotowy | 320.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 75.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4861 mm |
| Szerokość | 1794 mm |
| Wysokość | 1448 mm |
| Rozstaw osi | 2731.0 mm |
| Masa własna | 1570.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |