16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 799 307
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2003 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3165 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 205.0 KM |
| Moment obrotowy | 290.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 80.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 192.0 km/h |
| 0-100 km/h | 9.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 17.0 l/100km |
| Trasa | 10.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4680 mm |
| Szerokość | 1785 mm |
| Wysokość | 1690 mm |
| Rozstaw osi | 2700.0 mm |
| Masa własna | 1785.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |