16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 799 307
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2005 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 3059 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 114.0 KM |
| Moment obrotowy | 260.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 85.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 150.0 km/h |
| 0-100 km/h | 11.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 16.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4700 mm |
| Szerokość | 1745 mm |
| Wysokość | 1840 mm |
| Rozstaw osi | 2760.0 mm |
| Masa własna | 1985.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |