16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 799 307
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1999 – 2006 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3791 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 175.0 KM (129.0 kW) |
| Moment obrotowy | 295.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 80.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 9.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 14.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4989 mm |
| Szerokość | 1794 mm |
| Wysokość | 1463 mm |
| Rozstaw osi | 2826.0 mm |
| Masa własna | 1520.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |