16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 799 307
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 9 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 5735 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 255.0 KM |
| Moment obrotowy | 330.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 158.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 18.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5588 mm |
| Szerokość | 1956 mm |
| Wysokość | 1803 mm |
| Rozstaw osi | 3340.0 mm |
| Masa własna | 2121.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |