16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 813 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2020 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3564 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 245.0 KM |
| Moment obrotowy | 330.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 11.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5055 mm |
| Szerokość | 1899 mm |
| Wysokość | 1497 mm |
| Rozstaw osi | 3009.0 mm |
| Masa własna | 1697.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |