16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 799 307
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2001 – 2020 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2198 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 147.0 KM |
| Moment obrotowy | 203.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 56.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 8.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4317 mm |
| Szerokość | 1742 mm |
| Wysokość | 1634 mm |
| Rozstaw osi | 2694.0 mm |
| Masa własna | 1460.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |